Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam14
Toplam Ziyaret48330
Ücretsiz Birinci KursÖzel Amaçlı İngilizce

ÖZEL AMAÇLI İNGİLİZCE
Gerek yetişkinler gerekse çocuklara bire bir ders verilir.
Planlanan özel dersler öğretmenin ve öğrencinin ortak kararı ile tespit edilen saatte okulda yada öğrencinin mekanında verilir. Öğrencinin işyeri veya evinde verilecek ders için yabancı öğretmenin gidiş-geliş yol masrafını öğrenci ekstradan karşılar.

ŞİRKETLERE İNGİLİZCE 
Şirketin talebi doğrultusunda şirket merkezinde açılacak kursların sınıflarına girecek öğrencilerin seviye tespiti yapılır.Oluşturulacak sınıfların maksimum 12 kişi olması şarttır. 

Şirket, sağlıklı sınıf oluşturacak. Sınıfta kullanılacak tepegöz ve video bulundurulması zorunludur.

Şirket Çalışanları İçin Ofiste Eğitim
International House Türkiye Şubesi olarak şirket çalışanlarına uyguladığımız İngilizce programlarının bir parçası olarak şirket içi eğitim sunmaktayız. Bu vasıtayla çalışanların zaman kaybı minimum'a indirilerek aynı zamanda şirket ortamında birebir İngilizce uygulamaları yapmak mümkün olmaktadır.

Her şirket için farklı bir program hazırlanmakla beraber bu program şirketin ihtiyacı, sektörü ve iletişim şekillerine göre ayarlanır.   Program sürecinde çalışanların gelişimleri birebir takip edilerek gerekli birimlere raporlanır. İş yoğunluğundan veya kaçırılan derslerden yada gelişim hızının farklılığından öğrenci ve grupun etkilenmeyeceği düzenlemeler getirilerek başta söz verilen bitiş tarihinde her çalışanın aynı seviyede ve istenen seviyede olması sağlanır.  

Our Approach - Öğretim Tekniğimiz
Tek bir eğitim metodunu takip eden ve doğruluğuna inanan bir yapıya sahip olmadığımız için değişik öğrenme alışkanlıkları ve öğrencilerin sınıfa değişik öğretim teknikleri sonrası geldiğinin farkındalığı ile yola çıkmaktayız. Programlarımız "task-based" yani öğrenciyi sürekli görevler ile boş bırakmadan ve güncel konularla ilgili konuşturarak devam eder. Bu sayede Türkiye eğitim sisteminin en büyük açığı olan pratik konuşma eksikliğinin üstüne gidilmiş ve diğer programlardan çok daha verim alınmış olur.

Genel "task-based"aktiviteleri;
• Belli bir hedefe ve öğretim aşamasına göre ayarlanmış ikili veya grup konuşmaları
• Hata düzeltme, doğrulama ve sonuç odaklı teatral çalışma ve tartışma simülasyonları

Business And Professional English 
İngilizce günümüzde uluslararası iş lisanı olarak kabul edilmiş ve tüm şirketlerin çalışanlarından gerek konuşma, gerek telefon trafiğinde gerekse yazışma olarak aradığı ana yeterliliklerden biri haline gelmiştir. IH-Turkey olarak bu ihtiyaca yönelik özel programlarımız ile ve bugüne kadar eğitim vermiş olduğumuz Türkiye'nin öncü kurumları vasıtasıyla edindiğimiz tecrübe ile sizlere en iyi eğitimi sunmaya hazırız.
Bu yüzden programlarımızın ana hedefi, özel hazırlanmış programlara, olgun bir ortama, hızlı bir eğitim sürecine ve belli hedeflere yönelik çalışmalara ihtiyaç duyan öğrencilere hizmet vermektir. Öğrencilerin iş dünyasında yabancılar ile iletişimde zorlanmamaları, rahat anlamaları, düşündüklerini akıcı bir şekilde konuşabilmeleri ve yazışma yapabilmeleri ilk amaçlarımızdandır.

Executive English Programmes 
Özel Amaçlı İngilizce Programları
Kurs programlarımız yoğun, pratiğe dayalı ve güncel içeriklidir. Aynı lisan seviyesinde, aynı ihtiyaçları taşıyan, aynı altyapıya sahip ve aynı tecrübedeki insanların küçük gruplar halinde veya özel programlar ile kombineli olarak çalışmasına uygun hazırlanmıştır. Programlarımız şirket veya bireylere özel hazırlandığından sizden alacağımız bilgiler ve ihtiyaçlarınız program oluşturmada büyük önem taşır.

Who should taken an executive course? -
Özel Amaçlı Programları Kimler Takip Etmeli?

Bu programlar çalışan ve belli bir iş geçmişi olan, aynı zamanda işinde İngilizce ihtiyacı olan yada kullanabilecek kişiler içindir. Konuşma becerilerini geliştirme ve özel programa ihtiyaç duyan kişiler için hazırlanmış bu programlara en az "lower-intermediate" seviyesinde ve 21 yaşında kişiler kabul edilir. Temel amaç zaman kaybetmeden bir an önce ve mümkün olan en kısa zaman diliminde kişilerin geliştirilmesidir.

Core Features and Benefits 
Ana Özellikler ve Avantajlar

•En fazla 6 kişilik gruplar ile etkin bir ortam sağlanması
• Multimedya ve video kullanımı ile detaylı geri bilgi akışı
• Tartışma, kelime bilgisi ve sunumların belli bir makale yada kaynak üzerinden yapılması

Core Objectives and Outcomes
Ana Hedefler ve Sonuç

Tüm programlarımızın ana hedefi öğrencinin kendine güveninin geliştirilerek akıcılığının artırılması ve öğrendiklerini sosyal yada iş ortamında verimli kullanabilmesidir. Bu sebepten tüm programlar farklılık gösteriyor olsada sonuç olarak hedeflenenler ve öğrencinin yapacakları:
• Akıcılığın ve doğru kullanımın geliştirilmesi
• Kullanılmayan kelime dağarcığını aktif hale getirmek
• İş ortamında kullanabilinecek yeni kalıpların öğrenilmesi
• Telefon, anlaşma, pazarlık, toplantı veya sunumlar gibi sosyal ortamlarda dil becerisinin gelişimi
• Yazı, mektup yada e-mail'lerde kullanılan imla ve hitap kurallarının öğrenilmesi
• Ana dili İngilizce olan kişilerin rahat anlaşılması 
• Milletlerarası bilginin ve değişik kültürlere yaklaşımın pekiştirilmesi
• Kurs bittikten sonra öğrencinin gerilememesi için neler yapması gerektiğinin gösterilmesi

 


Yorumlar - Yorum Yaz