Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret48376
Ücretsiz Birinci Kurs00 Kurs Açıklamalrı

Bu kurs İngilizceye yeni başlayanlar için hazırlanmıştır. Kişinin kendi kendine öğrenmeye yönelik, diğer bir deyişle ÖĞRETMENİ MEKANİKLEŞTİRİP MASA ÜZERİNE getiren bir kurstur. 
AYRICA:Sınıf içi öğretmen desteği ile de kullanılabilir.  

Bu kurs yaklaşık 1000 kelimelik bir kapasiteyi içerir. Kursta 10 ünite var. İlkokul 5-12 yaş gurubuna hitap eder. Bu yaştaki çocukların kendi kendilerine öğrenme sağladığı gibi öğretmeni yönlendirip sınıf içindeki öğretimi içerir.

ANA DERS KİTABI: Renkli resimli, Kitabın tamamı ekranda.

DVD: Orijinal İngiliz aksanı ile, DİNLE ,DİNLE ve TEKRARLA, DİNLE ve YAZ

ALIŞTIRMA KİTABI(Work Book): Bu kitapta, öğrencinin ders kitabında öğrendiği yapı, cümle, sözcük ve kavramların pekiştirilmesi için yazılı ek alıştırmalar.

GUIDE BOOK: Üniteyi anlamak için Türkçe izahlı REHBER KİTAPTIR. İçinde YENİ YAPILAR, YENİ SÖZCÜKLER, ÖĞRETİM PLANI(Sınıf içi öğretmenle öğretme ve öğrencinin kendi kendine öğrenmesi) için, hazırlanan EL KİTABIDIR.


1. KURS
Bir renki resimli ders kitabı
Bir Alıştırma kitabı
Bir rehber kitap

1 DVD

      2. KURS :

12 ve üstü yaş gurubuna hitap eder.
Bu kurs yaklaşık 1500 kelimelik bir kapasiteyi içerir. Kursta 14 ünite var. Öğrencinin kendi kendine öğrenme yanı sıra, öğretmenin sınıf içi  öğretimi için rehber niteliğinde bir kurstur.


SUDENT BOOK: Karşılıklı pratik konuşmalı, renkli animasyonlu dersler ve her ünitenin sonunda, anlamaya yönelik okuma parçası bulacaksınız.
 
 İNTERAKTİF 2 CD : Orijinal, İngiliz aksanlı, öğretmen ve öğrencilerin, bire bir İNTERAKTİF olarak karşılıklı konuşmaları, esas alındı. FLASH tekniği ile hazırlanan CD ile öğretmen sorar, öğrenci cevap verir, verilen cevabın doğru olup olmadığını kontrol için, ekranı öğrencinin tıklaması ile doğru cevap gelir. Öğrenci kontrollü, bire bir öğretmeni kullanım esaslı, ÖĞRETMENİ MEKANİKLEŞTİRİP masaya getiren CD lerle  öğrenmek, ÇOK KEYİFİ hale getirildi.
 
GUID & DICTIONARY BOOK: Ünitede geçen GRAMER kuralları, ünitedeki yeni kelimelerin ve IDIOMLARIN Türkçe karşılıkları, kalıp cümlelerin Türkçe anlamları, ders kitabında geçen okuma parçasının Türkçe'sini bulacaksınız.
 
KEY BOOK(Anahtar Kitap): Ünitede geçen bütün soruların doğru cevapları veriliyor. 
 


2. KURS

Bir renki resimli ders kitabı
Bir Alıştırma kitabı
Bir rehber kitap

2 CD